Rekreační nemovitost – Olešnice v Orlických horách

Rekreační nemovitost k prodeji se nachází v malebné obci Olešnice, v krásné přírodní scenérii Orlických hor. Jedná se o rodinný dům poskytující dostatek soukromí a komfortu. Dům je ve fázi výstavby, a tak si ho můžete dokončit dle vlastní fantazie. Nabízí ideální možnosti pro rodiny s dětmi, milovníky přírody, turistiky a cyklistiky. 

Rekreační nemovitost / dům – Olešnice v Orlických horách

Prodej novostavby v Olešnici v Orlických horách. Zděný, částečně roubený dům, v klidné horské lokalitě obce Olešnice.
Velkoryse pojatá stavba s užitnou plochou 356 m2, na pozemku o velikosti 3.248 m², nabízí možnost dokončení dle vašich představ. Pozemek je možné rozdělit – 800 m2 určeno k výstavbě další nemovitosti. Původní záměr užívání byl rodinný rekreační objekt s dvougaráží a wellness. Koncepčně lze realizovat i jako nemovitost k podnikání s třemi apartmány. Platné stavební povolení.

Lokalita Orlických hor

Lokalita Olešnice nabízí možnost rekreace v přírodě a širokou škálu sportovního a turistického vyžití v okolí, či nedalekém Polsku. Nejvyšším vrcholem Orlických hor je Velká Deštná s nadmořskou výškou 1 115 metrů. V Orlických horách se nachází několik chráněných přírodních oblastí, včetně Chráněné krajinné oblasti Orlické hory. Mezi další turistické atrakce patří vojenské opevnění vybudované na obranu proti fašistickému Německu, jako jsou Hanička, Bouda a Dobrošov. Na úpatí Orlických hor se nachází mnoho hradů a zámků, které tvoří turistickou atrakci. Orlické hory jsou také známé tím, že zde není příliš rozšířená masová turistika, což umožňuje návštěvníkům plně si užít přírody a klidu.

Virtuální prohlídku nemovitosti naleznete zde.

12.500.000 Kč

Včetně poplatků, provize a právního servisu.

MÁTE ZÁJEM O TUTO NEMOVITOST?
KONTAKTUJTE MAKLÉŘE

NICOL HRDÝ

+420 608 240 743
nhrdy@ersreality.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

    Přejít nahoru